אמנות ועיצוב

ירושלים

b5c77d5a-9497-4bc4-b264-03dae69e0516

נתיבות

91fa23ab-f4bf-4b89-960f-310da491ac30

Web part id : b5c77d5a-9497-4bc4-b264-03dae69e0516

Web part id : 91fa23ab-f4bf-4b89-960f-310da491ac30

רחבת מרכז התרבות "המקום" – בית לתרבות וקולינריה בסמוך לרחוב סמילו.

מדובר במרכז ייחודי המעלה על נס את תרבותה העשירה של יהדות צפון אפריקה, מוקם על ידי הקהילה ולמענה, ומהווה מרכז תיירות ופנאי אשר מספק חוויות קולינריות עשירות לצד חוויות אמנותיות, תרבותיות ואנתרופולוגיות עמוקות. המקום יקדם ויעודד את הפעילות התרבותית-תיירותית בעיר, תוך פיתוח פרויקטים מגוונים, אירוח קבוצות מהארץ ומחו"ל, יצירת תשתית לסיורים ו"תפריטי חוויות" ייחודיים לנתיבות, ייסוד יריד יוצרים, אירוח אמנים וקיום מופעים וכד'.

 

 

 

 מרכז קהילתי ג'וליס, שכונה עתיקה

החצר הקהילתית הגדולה של מרכז קהילתי ג'וליס, המקום נחשב למוקד הפעילות הקהילתית של הכפר - פעילויות התרבות הרבות והמגוונות של היישוב, פעילויות נוער, מרכז חוגים אזורי, מוקד פעילות עבור בתי הספר ועוד.. המקום מהווה את נקודת החיבור והמפגש בין הרשות המקומית לבין הקהילה המקומית. 
 

 

שדרות רגר (חלק צפוני)

החלק הצפוני של שדרות רגר בבאר שבע- החל מהכניסה לעיר ועד אוניברסיטת בן גוריון. שדרות רגר הינם הרחוב הראשי של באר שבע. חלקו הצפוני מהווה את שער הכניסה הראשי לעיר והינו חלק משכונה ד' הוותיקה.  הכוונה להתמקד במרחבים הציבוריים שבין בנייני הרכבת ובחזיתות ודפנות בנייני המגורים המשפיעים על נראות המרחב הציבורי.

 

 

 רחבת המתנ"ס

רחבת המתנ"ס נמצאת במרכז השטח הפעיל והתוסס ביותר ביישוב. אזור זה הינו מרכז הישוב, המחבר בין כלל השכונות ביישוב ובסמוך אליו מבני ציבור ומוקדים מסחריים מרכזיים. במתנ"ס מתקיימים כל אירועי התרבות של היישוב.

 

 

רחוב קינג ג'ורג' פינת בן יהודה - ברחבה המרכזית של "המשביר הישן"

זהו מיקום מרכזי בלב ליבה של העיר ירושלים ומשמש מקום מפגש, מוקד מסחר, בילוי ופנאי; נקודת מעבר אליה מתנקזים ובה עוברים עשרות אלפי אנשים ביום. בשל עירוב האוכלוסיות בעיר ובגין מיקומו המרכזי של מרחב זה ביחס גאוגרפי לשכונות ירושלים, האוכלוסייה המשתמשת במרחב מידי יום מטבע הדברים הינה אוכלוסייה מגוונת מכול מגזרי העיר ובכול הגילאים. 

 

פארק הסמוך למוזיאון בת ים לאמנות

הפארק ממוקם בשכונת רמת יוסף, שנחשבת לקריית התרבות של בת ים. בצידו השני של הפארק ישנו בית כנסת גדול, ומעברו הנוסף שיכוני מגורים. רמת יוסף יועדה להיות קריית תרבות ואמנות.
מדי יום עוברים בשכונה מאות אנשים, אך הם אינם מבלים בפארק משום שהוא אינו מציע להם דבר זולת דשא.

שימו לב,

אמנים המעוניינים להגיע לסיור מודרך במקום, מוזמנים להגיע ביום שלישי 26.11.19 בשעה 15:00 למוזיאון בת ים.

אין צורך לתאם הגעה מראש.