אמנויות הבמה

תרבות פיס ברחוב

מפעל הפיס נרתם לטובת אמני הרחוב והמוזיקאים
מופעי אמנות יתקיימו ברשויות המקומיות במהלך אוגוסט-ספטמבר


מועצת מפעל הפיס לתרבות ולאמנות מוציאה את התרבות לרחובות, במיזם חדש שיתקיים באוגוסט – ספטמבר.
מאות אמנים מתחומי המוזיקה, תיאטרון רחוב, קרקס וליצנות יופיעו ברחובות ברחבי הארץ ויהפכו את המרחב הציבורי למקום מפגש תרבותי. קהל העוברים והשבים יזכו לאתנחתא תרבותית מחזקת, משמחת ומהנה והאמנים, לפרנסה על רקע ימי הקורונה.


הפרויקט יתקיים פעם בשבוע, במשך שבועיים בכ- 110 יישובים בכל הארץ
 
המופעים יהיו פתוחים בחינם לקהל הרחב.

 

רשימת המופעים:

*שימו לב, רשימת המופעים נתונה לשינויים ומתעדכנת מעת לעת.

  ניתן לבצע חיפוש לפי שם הנגן או שם היישוב באמצעות שורת החיפוש בסרגל הדפדפן
  ע"י לחיצה על מקשי החיפוש (Ctrl+F)

 

 

איתן גינזבורג ואייל סלע, בקריית ביאליקhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=791איתן גינזבורג ואייל סלע, בקריית ביאליק
זוג הליצנים יאנו אליאש ולירן קריוף בגבעת נילי https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=792זוג הליצנים יאנו אליאש ולירן קריוף בגבעת נילי
האקרובטית יבגניה וורביוב בבית דגןhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=793האקרובטית יבגניה וורביוב בבית דגן
תיאטרון הכפכף, רועי פדידיה בנחל שורקhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=794תיאטרון הכפכף, רועי פדידיה בנחל שורק
ג'ניה וורביוב באילת https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=795ג'ניה וורביוב באילת
אלדד בלאו ותומר תדמור באילתhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=796אלדד בלאו ותומר תדמור באילת
אורי נועז בחולוןhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=797אורי נועז בחולון
יאנו אליאש בחולוןhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=798יאנו אליאש בחולון
יונתן חזו בחולוןhttps://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=799יונתן חזו בחולון

רשותאמנים מופעתאריךשעהמיקום
הרצליהחננאל חכמוןחננאל חכמון בוזוקי, בגלמה ושירה. איתי סנדלון גיטרה ושירה. יבגני סלוצ'ק אקורדיון ושירה.17/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
הרצליהיאן אילוןיאן אילון - בס וקלידים; יאיר השחר - גיטרה; בן אילון - כלי הקשה אפריקאיים17/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
הרצליהמאיה קרניאלפסל חי17/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
חיפהאביגדור אחיטובגיטרה ושירה17/09/202019:00רחבת הפסנתר, שדרות הנשיא 121
חיפהגילי עבריתיאטרון רחוב/ליצנות17/09/202019:00רחבת הפסנתר, שדרות הנשיא 121
חיפהרוני גינוסרמיקרופון לופר, קלידים, יוקללי (רינת אבישר)17/09/202019:00רחבת הפסנתר, שדרות הנשיא 121
יבנאלאריאל ברליאריאל ברלי - לאבטה טורקית וגיטרה קלאסית; לילי אן בצלאל - חלילי נאיי ובנסורי; גל מאסטרו - קונטרבס17/09/202017:30גן משמר השלושה
יבנאלגל באז רוטפלדתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס17/09/202017:30גן משמר השלושה
יבנאליובל כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, אימפרוביזציה17/09/202017:30גן משמר השלושה
עמק הירדןאמיליה כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, בימוי17/09/202018:00אפיקים
עמק הירדןאמיר שרייברתאטרון רחוב, ליצנות, הצגות והפעלות לילדים17/09/202018:00אפיקים
עמק הירדןיואב חסיספסנתר חשמלי + פלייבקים + לופר17/09/202018:00אפיקים
פרדס חנהניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה17/09/202018:00מרכז המושבה
פרדס חנהשגיא רזקרקס17/09/202018:00מרכז המושבה
פרדס חנהשירי שחרתיאטרון רחוב/ ליצנות17/09/202018:00מרכז המושבה
קריית טבעוןגל חברקנון ועוד17/09/202017:30-19:30מרכז טבעון
קריית טבעוןיפעת ישראלקלידים ושירה17/09/202017:30-19:30מרכז טבעון
קריית טבעוןנירית יחזקאלדמות שטח17/09/202017:30-19:30נריה מוראל
תל אביבאיתן גינזבורגאייל סלע - חלילים (הפרוייקט של עידן רייכל, נגן קבוע); איתן גינזבורג - גיטרה אקוסטית, שירה17/09/202017:00כיכר דיזנגוף
תל אביבטל ון פרגתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס17/09/202017:00כיכר דיזנגוף
תל אביבשי לביא טלפסלים חיים17/09/202017:00כיכר דיזנגוף
רשותאמנים מופעתאריךשעהמיקום
גזרשי לביא טלפסל חי14/09/202018:00בית חשמונאי
חולוןאמיליה כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, בימוי14/09/202017:00רחוב חזית חמש מס' 8 בחולון, שכונת תל גיבורים
חולוןמוריה צ'סקרקס, הופעות אש ואורות לד - דמות רחוב פעילה, פריצות אש/לד מופעי אש14/09/202017:00רחוב חזית חמש מס' 8 בחולון, שכונת תל גיבורים
חולוןשי רמותפסלים חיים, קרקס, קביים, בלונאית, בועות14/09/202017:00רחוב חזית חמש מס' 8 בחולון, שכונת תל גיבורים
יהודאודליה ליברמןפסלים חיים14/09/202017:30-19:30גינת כצנלסון
יהודכנען שבתאיגיטרה+שירה14/09/202017:30-19:30גינת אוקלאומה
יהודעמית ג'רבימופע קרקס14/09/202017:30-19:30מתחם אשכנזי
ינוח ג'תאורי וייסתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס14/09/202008:00אלחכמה
ינוח ג'תאורנת למפרטתיאטרון רחוב/ליצנות14/09/202008:00קריית החינוך
ינוח ג'תאלה גופר 14/09/202008:00יסודי א
כפר יונהיאן אילון, יאיר השחר ובן אילוןיאן אילון - בס וקלידים; יאיר השחר - גיטרה; בן אילון - כלי הקשה אפריקאיים14/09/202017:00מתחם רינות
כפר יונהיובל כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, אימפרוביזציה14/09/202017:00רחוב הרצל
כפר יונהליסה ג'יקובסוןתאטרון רחוב, שחקנית במאית ומנהלת אמנותית בתיאטרון הפיזי14/09/202017:00מרכז יקינטון 14
כפר סבאאריאל הראש, ענבר ג'רד ואיתמר ויינשטייןענבר ג'רד-פסנתר וקלידים; איתמר ויינשטיין-תופים; אריאל הראש-קונטרבס14/09/202018:00מדרחוב ירושלים
כפר סבאנועם סדןנומקה - גיטרה, יוקליילי ושירה14/09/202018:00מדרחוב ירושלים
כפר סבאניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה14/09/202018:00מדרחוב ירושלים
מטולהאילת שדמוןליצנית14/09/202017:30-19:30רחבת בית הגבולות
מטולהאלינה בלכמןקרקס14/09/202017:30-19:30סימטת האומנויות
מטולהנריה מוראלאמן רחוב מוזיקלי14/09/202017:30-19:30רחבת הדשא הסינטטי
עמק הירדןאמיר משיחתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, מוזיקה14/09/202018:00נווה עובד
עמק הירדןיעל דגוןמנדולינה חשמלית14/09/202018:00נווה עובד
עמק הירדןמעיין רבני נאמןמעיין - שירה, סטאר פרסי ושייקרים; שלו - גיטרה אקוסטית, כלי הקשה אתניים, תופים אלקטרוניים (סמפלר) ולופר14/09/202018:00נווה עובד
עמק חפראור קורןקרקס קומדיה14/09/202017:00מתחם קדם. בין בורגתא לחניאח
עמק חפרדניאל זפרניתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, קרקס, פנטומימה14/09/202017:00מתחם קדם. בין בורגתא לחניאח
עמק חפרסער יפה, אור פיינר ומעיין שטייןאור פיינר - באס ; מעיין שטיין - חליל ; סער יפה - גיטרה ושירה14/09/202017:00מתחם קדם. בין בורגתא לחניאח
קדומיםאביגדור אחיטובגיטרה ושירה14/09/202017:00ברקת 5, רחבת החניה
קדומיםגיא פורטוגליקלידים ושירה14/09/202017:00ברקת 5, רחבת החניה
קדומיםעודד צדוקתאטרון רחוב, ליצנות14/09/202017:00ברקת 5, רחבת החניה
אבן יהודהג'ניה וורביובנערת גומי / ריקוד / אקרובטיקה15/09/202014:00בי"ס ראשונים, רחוב האלה
אבן יהודהשגיא רזקרקס15/09/202014:00בי"ס בכר רח השומרון
אבן יהודהתומר תדמוראש / להטוטן15/09/202014:00בי"ס ראשונים, רחוב האלה
אלונהירדן איטחתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס15/09/202017:00מושב אביאל ליד בית העם
אלונהנריה מויאלאמן רחוב מוזיקלי15/09/202017:00מושב אביאל ליד בית העם
אלונהרותם ספירפסלים חיים, קרקס15/09/202017:00מושב אביאל ליד בית העם
אליכיןאלישבע קורנברג ויפתח כדןאלישבע קורנברג- שירה וגיטרה אקוסטית; יפתח כדן: גיטרה15/09/202017:00רחוב שבזי 35
אליכיןלירן קריוףליצנות, קרקס15/09/202017:00רחוב שבזי 35
אליכיןשי רמותפסלים חיים, קרקס, קביים, בלונאית, בועות15/09/202017:00רחוב שבזי 35
אפרתאביגדור אחיטובגיטרה ושירה15/09/202016:00רחבת הספרייה, שדרות דוד המלך
אפרתיאנו אליאשתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס15/09/202016:00רחבת הספרייה, שדרות דוד המלך
כפר יונהגל באז רוטפלדתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס15/09/202017:00קניון הכפר
כפר יונהיחיאל חסון, עדי ורסנו ושלומית וייסמןיחיאל חסון - גיטרה ספרדית; עדי ורסנו - זמרת; שלומית וייסמן - רקדנית פלמנקו15/09/202017:00אלדר בכפר
כפר יונהעמית מנחם ורעי כורכוסעמית מנחם- דרבוקה, ריק (תוף מרים), תופי מסגרת, קחון ועוד.; רעי כורכוס- עוד, גיטרה, לירה כרתית.15/09/202017:00רחוב הרצל
מגידואיילת שדמוןתיאטרון רחוב/ליצנות15/09/202017:30מושב אליקים
מגידוגילי עבריתיאטרון רחוב/ליצנות15/09/202017:30מושב אליקים
מגידוטל ברונפלדקרקס ובועות15/09/202017:30מושב אליקים
מטולהדינה קיטרוסקיקלידים חשמליים15/09/202017:30-19:30רחבת בית הגבולות
מטולהיפעת ישראלקלידנית+שירה15/09/202017:30-19:30סימטת האומנויות
מטולהרומןליצנות ותיאטרון רחוב15/09/202017:30-19:30רחבת הדשא הסינטטי
מעלותדולב עובדגיטרה, כלי נשיפה,תוף אפריקאי וכלים נלווים (קשקשים וכו')15/09/202017:00רחוב המירון 30
מעלותנעמי מגניפסלים חיים, מוזיקה15/09/202017:00רחוב המירון 30
מעלותעודד צדוקתאטרון רחוב, ליצנות15/09/202017:00רחוב המירון 30
קדימהיואב חסיספסנתר חשמלי + פלייבקים + לופר15/09/202017:00אמפיפארק בני ביתך קדימה
קדימהיובל כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, אימפרוביזציה15/09/202017:00אמפיפארק רמת אמיר
קדימהניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה15/09/202017:00רחבת המתנס צורן
ראש העיןארנון נאור(Sun Tailor)- גיטרה, מנדולינה, לופר, כלי הקשה ושירה15/09/202018:00טיילת רח' קיבוץ גלויות פינת יגאל אלון
ראש העיןג׳וש (יהושוע) שגיאתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות15/09/202018:00טיילת רח' קיבוץ גלויות פינת יגאל אלון
ראש העיןטל קורנהנדלרקרקס15/09/202018:00טיילת רח' קיבוץ גלויות פינת יגאל אלון
אריאלאיתי רזניקכלי הקשה16/09/202018:00-20:00מרכז מסחרי רובע א'
אריאליורם ארנוןעוד16/09/202018:00-20:00מרכז רובע ב'
אריאלעמית ג'רבימופע קרקס16/09/202018:00-20:00מרכז רובע ב'
גבעתייםמעיין רבני נאמןמעיין - שירה, סטאר פרסי ושייקרים; שלו - גיטרה אקוסטית, כלי הקשה אתניים, תופים אלקטרוניים (סמפלר) ולופר16/09/202018:00כיכר נוגה
גבעתייםניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה16/09/202018:00כיכר נוח
גבעתייםשחר קמאיתאטרון רחוב, קרקס16/09/202018:00כיכר נוח
כפר כמאגילי עבריליצנות16/09/202016:00-18:00מתנס כפר כמא
כפר כמאיפעת ישראלקלידנית+שירה16/09/202018:00-20:00מתנס כפר כמא
כפר כמארומןליצנות ותיאטרון רחוב16/09/202018:00-20:00מתנס כפר כמא
פתח תקווהמתן בלנק יניבתיאטרון רחוב/ליצנות16/09/202018:00גן הגומי הנביאים 7, מחנה יהודה/שעריה
פתח תקווהשירי שחרתיאטרון רחוב/ ליצנות16/09/202018:00גן ארגוב שפרינצ'ק 6, אחדות
פתח תקווהתומר הלדשטייןדמות שטח16/09/202018:00מתחם נחלים אריה בן אליעזר 20
קריית גתדולב עובדגיטרה, כלי נשיפה,תוף אפריקאי וכלים נלווים (קשקשים וכו')16/09/202017:00מרכז ביג
קריית גתדוש בראשיתיאטרון רחוב- צמד פקחים16/09/202017:00מרכז ביג
קריית גתלירן קריוףליצנות, קרקס16/09/202017:00מרכז ביג
רמת ישידינה קיטרוסקיקלידים חשמליים16/09/202017:00-19:00רחבת בית התרבות
רמת ישילושהליצנות16/09/202017:00-19:00רחבת גן מאיר שוספי
רמת ישיתומר הראלתופים16/09/202017:00-19:00גן קותי
רשותאמנים מופעתאריךשעהמיקום
אופקיםניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה10/09/202018:00מתחם מבנה אופקים
אופקיםרן אסוליןמופע רחוב מסתובב10/09/202018:00מתחם מבנה אופקים
אופקיםתום אילוןתאטרון רחוב, קרקס10/09/202018:00מתחם מבנה אופקים
אילתאלדר בלאודידג'רידו10/09/202018:00בטיילת מול מלון נפטון, סמוך לפסנתר רחוב
אילתשלומי גולןליצנות10/09/202018:00בטיילת מול מלון נפטון, סמוך לפסנתר רחוב
אילתשמרית לוגסיליצנות10/09/202018:00בטיילת מול מלון נפטון, סמוך לפסנתר רחוב
הרצליהגל באז רוטפלדתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס10/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
הרצליהמוריה ונטורהתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, מחול10/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
הרצליהעמית מנחם ורעי כורכוסעמית מנחם- דרבוקה, ריק (תוף מרים), תופי מסגרת, קחון ועוד.; רעי כורכוס- עוד,גיטרה, לירה כרתית.10/09/202017:00שדרות חן פינת סוקולוב
זבולוןאריאל ברלי, לילי אן בצלאל וגל מאסטרואריאל ברלי - לאבטה טורקית וגיטרה קלאסית; לילי אן בצלאל - חלילי נאיי ובנסורי; גל מאסטרו - קונטרבס10/09/202018:00שער העמקים
זבולוןג'ניה וורביובנערת גומי / ריקוד / אקרובטיקה10/09/202018:00רמת יוחנן
זבולוןתומר תדמוראש / להטוטן10/09/202018:00קיבוץ אושה
חוף השרוןדני מרטיןקרקס10/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
חוף השרוןמור בונישירה+גיטרה אקוסטית10/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
חוף השרוןמעיין רבני נאמןמעיין - שירה, סטאר פרסי ושייקרים; שלו - גיטרה אקוסטית, כלי הקשה אתניים, תופים אלקטרוניים (סמפלר) ולופר10/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
חיפהגיא שניפנטאםֿ, חליל, ביטבוקס, דידג׳רידו וכלי הקשה10/09/202019:00שוק תלפיות
חיפהיוגב חרובידיג'רידו וכלי הקשה10/09/202019:00שוק תלפיות
חיפהעידן סקלר וקתי טריפונובתיאטרון רחוב/ ליצנות10/09/202019:00שוק תלפיות
יבנאלאיילת שדמוןתיאטרון רחוב/ליצנות10/09/202017:30מעיין תרפ"ו
יבנאלגילי עבריתיאטרון רחוב/ליצנות10/09/202017:30מעיין תרפ"ו
יבנאלעידית אשלשירת פלמנקו - עידית אשל; גיטרה פלמנקו - הנגן משתנה; ריקוד פלמנקו - אלינור בן חנן10/09/202017:30מעיין תרפ"ו
עין קניהג׳וש (יהושוע) שגיאתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות10/09/202018:00פארק עין ריחאן
עין קניהדניאל אנגלדמות שטח10/09/202018:00פארק הזיתים
עין קניהטל טאובנפלדקרקס10/09/202018:00כיכר מרכזית ראן
עמק חפריובל כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, אימפרוביזציה10/09/202018:00מיקום יקבע בהמשך
עמק חפרעינאל גוריתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, תאטרון בובות ובובנאות10/09/202018:00מיקום יקבע בהמשך
עמק חפרערן עבאדיפסלים חיים, ליצנות, קרקס10/09/202018:00מיקום יקבע בהמשך
פרדס חנהברנרד חזןלהטוטן10/09/202018:00גן האשכולית
פרדס חנהמתן בלנק יניבתיאטרון רחוב/ליצנות10/09/202018:00הדר סנטר
פרדס חנהתומר הלדשטייןדמות שטח10/09/202018:00הדר סנטר
צפתאורי גולדשטייןתיאטרון רחוב/ ליצנות /בובות10/09/202018:00רחוב ירושלים
צפתיוליה סטולר, דימה סטולר ויעקוב רובינוביוליה סטולר-כינור,שירה; דימה סטולר-גיטרה,שירה; יעקוב רובינוב-גיטרה בס, פרקאשן10/09/202018:00רחוב ירושלים
צפתעודד פינקתאטרון רחוב, ליצנות10/09/202018:00רחוב ירושלים
תל אביבאבנר הוכפלדאקרובאלנס10/09/202017:00כיכר דיזנגוף
תל אביבאמיליה כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, בימוי10/09/202017:00כיכר דיזנגוף
תל אביבעירית חרוביתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, קרקס10/09/202017:00כיכר דיזנגוף
בת יםיפעת ישראלקלידנית+שירה10/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
בת יםמוריס רכסליצנות10/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
בת יםעופר גורןפנטומימה10/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
כפר ורדיםטל בביצקיפסנתר חשמלי+שירה10/09/202009:00-11:00בית ספר קשת
כפר ורדיםנריה מוראלאמן רחוב מוזיקלי10/09/202009:00-11:00בית ספר תפן
קריית טבעוןחגי רזנגינה+שירה10/09/202017:30-19:30מרכז טבעון
קריית טבעוןמישל שגראויגיטרה10/09/202017:30-19:30מרכז טבעון
קריית טבעוןרומןליצנות ותיאטרון רחוב10/09/202017:30-19:30מרכז טבעון
קריית מוצקיןגיא פורטוגליקלידים10/09/202018:00-20:00פארק בן צבי
קריית מוצקיןנירית יחזקאלדמות שטח10/09/202018:00-20:00פארק יגאל בשן
קריית מוצקיןתומר הראלתופים10/09/202018:00-20:00פארק איינשטיין
רעננהאנה קליינראקרובטיקה אש10/09/202018:00-20:00מיקום יקבע בהמשך
רעננהיורם ארנוןעוד10/09/202018:00-20:00מיקום יקבע בהמשך
רעננהצמד פקחיםתיאטרון רחוב10/09/202018:00-20:00מיקום יקבע בהמשך
באר שבעאלי מועלםגיטרה בס וגימברי ( בס מרוקאית)11/09/202010:00רח' קק"ל
באר שבעיצחק לאורתיאטרון רחוב11/09/202010:00רח' קק"ל
באר שבערונן סדיסתיאטרון רחוב/ליצנות/בועות11/09/202010:00רח' קק"ל
הוד השרוןחננאל חכמון, איתי סנדלון ויבגני סלוצ'קחננאל חכמון בוזוקי, בגלמה ושירה. איתי סנדלון גיטרה ושירה. יבגני סלוצ'ק אקורדיון ושירה.11/09/202010:30הבנים 12, ברחבה ליד החנות ירקות
הוד השרוןיאן אילון, יאיר השחר ובן אילוןיאן אילון - בס וקלידים; יאיר השחר - גיטרה; בן אילון - כלי הקשה אפריקאיים11/09/202010:30הבנים 14, בקרבת מסעדת אנג'לינה
הוד השרוןליסה ג'יקובסוןתאטרון רחוב, שחקנית במאית ומנהלת אמנותית בתיאטרון הפיזי11/09/202010:30הבנים 12, בקרבת הבנק הבין לאומי
כוכב יאיראבנר הוכפלדאקרובאלנס11/09/202016:00קאנטרי
כוכב יאירדפנה לבנוןתאטרון רחוב, פסלים חיים11/09/202016:00קאנטרי
כוכב יאירתומר הראלתופים וכלי הקשה11/09/202016:00קאנטרי
רמת הנגבשגיא רזקרקס11/09/202011:30קדש ברנע
רמת הנגבשירי שחרתיאטרון רחוב/ ליצנות11/09/202011:30קדש ברנע
יהודהדס יעקוביפסל חי11/09/202017:30-19:30מתחם אשכנזי
יהודיואב חסיסקלידים חשמליים11/09/202017:30-19:30גינת אוקלאומה
יהודניצן-חן רזאלכינור+שירה11/09/202017:30-19:30גינת כצנלסון
מודיעיןכנען שבתאיגיטרה+שירה11/09/202011:00-13:00יורו שופס דרך מנחם בגין 21
מודיעיןמישל שגראויגיטרה11/09/202011:00-13:00מודיעין סנטר צאלון 24
מודיעיןנריה מוראלאמן רחוב מוזיקלי11/09/202011:00-13:00מרכז רננים במכבים
מטה יהודהנרקיס גול ורדיתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, בלונים איפור קביים פסלים וליצנות דמויות שטח13/09/202018:00בית נקופה
מטה יהודהרוני גינוסרמיקרופון לופר, קלידים, יוקללי (רינת אבישר)13/09/202018:00בית נקופה
כפר ורדיםאיתי רזניקכלי הקשה13/09/202009:00-11:00בית ספר קשת
כפר ורדיםהדר שרירתיאטרון רחוב13/09/202009:00-11:00בית ספר תפן
כפר ורדיםלימור ולושהתיאטרון ליצנות13/09/202009:00-11:00אשכול גנים
רשותאמנים מופעתאריךשעהמיקום
באר טוביהאורי נועזתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, מוזיקה, פנטומימה וג'אגליהג06/09/202016:00מיקום יקבע בהמשך
באר טוביהנועם סדןנומקה - גיטרה, יוקליילי ושירה06/09/202016:00מיקום יקבע בהמשך
באר טוביהעינאל גוריתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, תאטרון בובות ובובנאות06/09/202016:00מיקום יקבע בהמשך
גני תקווהאלדר בלאודידג'רידו07/09/202017:00מרכז הבמה גני תקווה
גני תקווהאסף ברסלעתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס07/09/202017:00מרכז הבמה גני תקווה
גני תקווהעודד צדוקתאטרון רחוב, ליצנות07/09/202017:00מרכז הבמה גני תקווה
חולוןאורי נועזתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, מוזיקה, פנטומימה וג'אגליהג07/09/202017:00כיכר סטרומה, רחוב דב הוז
חולוןיאנו אליאשתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס07/09/202017:00כיכר סטרומה, רחוב דב הוז
חולוןיונתן חזןסקסופונים07/09/202017:00כיכר סטרומה, רחוב דב הוז
כפר סבאחפציבה זר אביב, אליאס וואקילה ויוגב שטריתחלילים -חפציבה זר אביב; עוד וכינור מזרחי - אליאס וואקילה; כלי הקשה - יוגב שטרית07/09/202018:00מדרחוב ירושלים
כפר סבאנועם סדןנומקה - גיטרה, יוקליילי ושירה07/09/202018:00מדרחוב ירושלים
כפר סבאשחר קמאיתאטרון רחוב, קרקס07/09/202018:00מדרחוב ירושלים
קדימהנעמי מגנישירה ולירה כרתית07/09/202017:00גינת רוזנבך קדימה
קדימהעינאל גוריתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, תאטרון בובות ובובנאות07/09/202017:00גן הסנפיר
קדימהרועי ירושלמיהצגה , הופעה אינטרקטיבית והעברת סדנאות שונות07/09/202017:00מרכז מסחרי צורן
אפרתחנני זית וגל חברחנני זית,חליל נאי, קלרינט טורכי. חליל אירי, וכלי נשיפה נוספים; גל חבר, עוד, קאנון, ג'ומבוש.08/09/202019:30פארק אורי, שכונת הרימון
גבעתייםניצן-חן רזאלכינור, לופר, שריקה , שירה08/09/202018:00כיכר נח
גבעתייםעינאל גוריתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, תאטרון בובות ובובנאות08/09/202018:00כיכר נח
גבעתייםרועי ירושלמיהצגה , הופעה אינטרקטיבית והעברת סדנאות שונות08/09/202018:00כיכר נח
דימונהאביגדור אחיטובגיטרה ושירה08/09/202018:00גן אשכול
דימונהזהר קרניאלפסל חי08/09/202018:00גן אשכול
דימונהנועם סדןנומקה - גיטרה, יוקליילי ושירה08/09/202018:00גן אשכול
מגדלאיילת שדמוןתיאטרון רחוב/ליצנות08/09/202018:00מתחם המתנ"ס, רחוב השיזף
מגדלאריאל ברלי, לילי אן בצלאל וגל מאסטרואריאל ברלי - לאבטה טורקית וגיטרה קלאסית; לילי אן בצלאל - חלילי נאיי ובנסורי; גל מאסטרו - קונטרבס08/09/202018:00מתחם המתנ"ס, רחוב השיזף
מגדלגילי עבריתיאטרון רחוב/ליצנות08/09/202018:00מתחם המתנ"ס, רחוב השיזף
מעלותאלדר בלאודידג'רידו08/09/202017:00שכונת רבין
מעלותגל שילתקרקס08/09/202017:00שכונת רבין
מעלותשי רמותפסלים חיים, קרקס, קביים, בלונאית, בועות08/09/202017:00שכונת רבין
עמק יזרעאלאמיליה כהןתאטרון רחוב, פסלים חיים, בימוי08/09/202018:00אחוזת ברק, אמפי גדול
עמק יזרעאלגיא פורטוגליקלידים ושירה08/09/202018:00אחוזת ברק, אמפי גדול
עמק יזרעאלטל ון פרגתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס08/09/202018:00אחוזת ברק, אמפי גדול
קריית מלאכידניאל זפרניתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, קרקס, פנטומימה08/09/202018:00מגרש הקט רגל בשכונת קיבוץ גלויות
קריית מלאכייואב חסיספסנתר חשמלי + פלייבקים + לופר08/09/202018:00מגרש הקט רגל בשכונת קיבוץ גלויות
קריית מלאכירועי פדידהתיאטרון רחוב/ מוסיקלי08/09/202018:00מגרש הקט רגל בשכונת קיבוץ גלויות
אשקלוןאיתי כפריתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס09/09/202017:00רחבת מתנ"ס נווה דקלים
אשקלוןאלי מועלםגיטרה בס וגימברי ( בס מרוקאית)09/09/202017:00רחבת מתנ"ס נווה דקלים
אשקלוןטל ברונפלדקרקס ובועות09/09/202017:00רחבת מתנ"ס נווה דקלים
גזראיתן גינזבורג ואייל סלעאייל סלע - חלילים; איתן גינזבורג - גיטרה אקוסטית, שירה09/09/202020:00מושב סתריה
גזרנדב ילוןתיאטרון רחוב / ליצנות09/09/202017:00מושב מצליח
משגבמור בונישירה+גיטרה אקוסטית09/09/202018:00מתחם בואכה יודפת
משגבנועם סדןנומקה - גיטרה, יוקליילי ושירה09/09/202018:00מתחם בואכה יודפת
משגבעידית אשל ואלינור בן חנןשירת פלמנקו - עידית אשל; גיטרה פלמנקו; ריקוד פלמנקו - אלינור בן חנן09/09/202018:00מתחם בואכה יודפת
פתח תקווהברנרד חזןלהטוטן09/09/202018:00גן הפפיון יעל רום פינת משה סנה, אם המושבות
פתח תקווהטלי טלקרקס/אווירי09/09/202018:00גן אלי כהן עזרא ונחמיה 76,עמישב
פתח תקווהלימור יצחייקתיאטרון רחוב/ליצנות09/09/202018:00מדרחוב ההגנה ההגנה, מרכז העיר
ראש העיןמרינה טושיץ'עוד או קאנון09/09/202018:00טיילת דרך בגין ליד מסעדת הפרייש
ראש העיןנבון עמוסתאטרון רחוב, מוזיקה, מופעי קצב ומולטימדיה ווידאו מאפינג בסינכרון עם אמנים על הבמה.09/09/202018:00טיילת דרך בגין ליד מסעדת הפרייש
ראש העיןנורית יחיאליתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, קרקס, מוזיקה09/09/202018:00טיילת דרך בגין ליד מסעדת הפרייש
אריאלאנה קליינראקרובטיקה אש09/09/202018:00-20:00מרכז מסחרי רובע א'
אריאלבועז גלילי-לירה וסאז09/09/202018:00-20:00מתחם קניון מגה אור
אריאלצמד פקחיםתיאטרון רחוב09/09/202018:00-20:00מרכז רובע ב'
כפר כמאאורית סוכרי והרקדניות3 רקדניות צועניות- מופע רחוב09/09/202017:00-19:00מתחם הבריכה
כפר כמאיעל דגון-מנדולינה חשמלית09/09/202010:00-12:00יסודי
כפר כמאליסאתיאטרון רחוב09/09/20207:30-9:30אשכול הגנים
ערדאיתי רזניק-כלי הקשה09/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
ערדאריאל-ליצנות09/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
ערדטל בביצקיפסנתר חשמלי+שירה09/09/202017:00-19:00מיקום יקבע בהמשך
רמת ישיאיתי נחמיאסתיאטרון רחוב09/09/202017:00-19:00רחבת גן מאיר שוספי
רמת ישיכנען שבתאיגיטרה+שירה09/09/202017:00-19:00גן קותי
רמת ישירומןליצנות ותיאטרון רחוב09/09/202017:00-19:00רחבת בית התרבות
רשותאמנים מופעתאריךשעהמיקום
אופקיםאורי נועזתאטרון רחוב, ליצנות, קרקס, מוזיקה, פנטומימה וג'אגליהג03/09/202018:00מרכז מסחרי, רחוב הרצל
אופקיםמתן בלנק יניבתיאטרון רחוב/ליצנות03/09/202018:00מרכז מסחרי, רחוב הרצל
אופקיםפולה פזיתאטרון רחוב, פסלים חיים03/09/202018:00מרכז מסחרי, רחוב הרצל
אילתאלדר בלאודידג'רידו03/09/202018:00טיילת מלון נפטון החוף הצפוני
אילתג'ניה וורביובנערת גומי / ריקוד / אקרובטיקה03/09/202018:00טיילת מלון נפטון החוף הצפוני
אילתתומר תדמוראש / להטוטן03/09/202018:30-19:30טיילת מלון נפטון החוף הצפוני
בית דגןאושרי ביטון וקורל הולואושרי ביטון - גיטרה אקוסטית ושירה; קורל הולו - שירה03/09/202018:00מרחב המרכז הקהילתי- מנחם בגין 40
בית דגןטל אשראקרובטיקה אווירית / קביים03/09/202018:00מרחב המרכז הקהילתי- מנחם בגין 40
בית דגןיואל לנדסהוטתיאטרון רחוב03/09/202018:00מרחב המרכז הקהילתי- מנחם בגין 40
גזרדריה מוסנזון ותמר בלוךתמר בלוך - שירה וכלי הקשה; דריה מוסנזון - פסנתר ועיבודים03/09/202018:00כרמי יוסף
גן יבנהאורית סוכרי והרקדניות3 רקדניות צועניות- מופע רחוב03/09/202017:00-19:00פארק רונה רמון
גן יבנהבן רושבזקיקוסם03/09/202017:00-19:00פארק רונה רמון
גן יבנהחגי רזגיטרה03/09/202017:00-19:00פארק רונה רמון
דרום השרוןנדב ילוןתיאטרון רחוב/ליצנות03/09/202018:00מתן
דרום השרוןנטע עינישירה הודית, טנפורה, קארטאל, הרמוניום03/09/202018:00מתן
דרום השרוןסתיו פינטוליצנות, קרקס03/09/202018:00מתן
זבולוןאבנר הוכפלדאקרובאלנס03/09/202018:00נופית
זבולוןאייל פורטרתיאטרון רחוב / ליצנות03/09/202018:00כפר ביאליק
זבולוןתומר הלדשטייןדמות שטח03/09/202018:00כפר חסידים
חדרהאנטון דמיטרייבאנטון דמיטרייב - גיטרה, לופרים, שירה; יוליה בלייב - שירה, לופרים03/09/202017:00פארק חדרה הצעירה
חדרהחנני זית וגל חברחנני זית,חליל נאי, קלרינט טורכי. חליל אירי, וכלי נשיפה נוספים; גל חבר, עוד, קאנון, ג'ומבוש.03/09/202017:00מרכז פנאי- מורשת ישראל
חדרהנעם ענברתיאטרון רחוב / ליצנות03/09/202017:00בית אליעזר, גן קפלן
חוף השרוןאבי כהןתיאטרון רחוב מוסיקלי03/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
חוף השרוןגל זוננפלדסטפס03/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
חוף השרוןיניב טפרבועות / אש / אקרוביטיקה אווירית03/09/202018:00גן לאומי חוף השרון, מעל חוף געש-שפיים
לודקורל ביסמוטגיטרה+זמרת03/09/202019:00-21:00רחבת קניון גני אביב- בכניסה לפארק
לודקרן קלינגרליצנות03/09/202019:00-21:00רח דוד המלך פינת שלמה המלך
לודשי סובולגיטרה03/09/202019:00-21:00רח' הרצל 35
נתניהגיא פורטוגליקלידים03/09/202018:00-20:00רחוב הרצל
נתניהחביאר כץליצן רחוב03/09/202018:00-20:00רחוב הרצל
נתניהשחר אבנריקרקס03/09/202018:00-20:00רחוב הרצל
עמק יזרעאלאמיר משיחתאטרון רחוב, פסלים חיים, ליצנות, מוזיקה03/09/202018:00מדרחוב תל עדשים
עמק יזרעאליעל דגוןמנדולינה חשמלית03/09/202018:00מדרחוב תל עדשים
עמק יזרעאלעודד פינקתאטרון רחוב, ליצנות03/09/202018:00מדרחוב תל עדשים
עפולהאורנת למפרטתיאטרון רחוב/ליצנות03/09/202018:00שדרות ארלוזורוב
עפולהיונתן סולנגתיאטרון רחוב/ליצנות03/09/202018:00שדרות ארלוזורוב
עפולהנועם רובנשטייןתיאטרון רחוב / ליצנות03/09/202018:00שדרות ארלוזורוב
ערדינון שאזוליצנות03/09/202019:00-21:00רח' סדן-רחוב מאוד ארוך
ערדלושהליצנות03/09/202019:00-21:00רח' סדן-רחוב מאוד ארוך
ערדעידו עקובאקורדיון03/09/202019:00-21:00רח' סדן-רחוב מאוד ארוך
קריית מוצקין