אמנויות הבמה

אמנויות הבמה

מופעי נגני רחוב

ניגון רחוב

כ- 180 מופעי מוזיקה ברחוב,

45 רשויות בכל רחבי הארץ, בחינם!

 

מועצת הפיס לתרבות יוזמת לראשונה פרויקט הכולל מופעי מוזיקה של נגנים יחידים במרחבים ציבוריים, במטרה לחשוף סגנונות מוזיקה שונים ומוזיקה חיה ללא תשלום לציבור ברשויות המקומיות ברחבי הארץ.

בואו לצפות במופעים של למעלה מ- 160 נגנים, שיגיעו ל-4 הופעות של כ-3 שעות בכל רשות מקומית, פתוח לציבור, ללא עלות.

                                                        להתראות במופעים!

 

 

* שימו לב, רשימת המופעים נתונה לשינויים ומתעדכנת מעת לעת.

* ניתן לבצע חיפוש לפי שם הנגן או שם היישוב באמצעות שורת החיפוש בסרגל הדפדפן
   ע"י לחיצה על מקשי החיפוש (Ctrl+F)

מופעי ספטמבר

21be0086-91ec-4ae3-845d-e2db650aebbb

אוקטובר

86a420c4-1b4b-418b-8858-45264a7e4cf8

Web part id : 21be0086-91ec-4ae3-845d-e2db650aebbb

Web part id : 86a420c4-1b4b-418b-8858-45264a7e4cf8

שם הרשות שם המופע תאריך שעה מיקום
באר טוביה סמדר שידלובסקי
כינור
03/09/2018 18:00 - 21:00 ביה"ס תיכון באר טוביה
נשר ג'ודי ענתבי
גיטרה ולופר
03/09/2018 16:30 - 19:30 דרך השלום 24, מתנ"ס נשר
ירוחם טל בביצקי
פסנתר
04/09/2018 16:30 - 19:30 בימת הפיאצה
קרית ביאליק מרים רפפרוט
כינור
05/09/2018 17:30 - 20:30 פארק אריאל שרון
אור עקיבא יהונתן וענונו
גיטרה
06/09/2018 19:00 - 22:00 הנשיא 80, רחבת היכל התרבות
תמר בועז גלילי
לירה, קמנצ'ה, לופר, גיטרה
06/09/2018 20:00 - 23:00 חוף ציבורי - מתחם המלונות עין בוקק, ים המלח
ערד טל מינקוב
פסנתר
06/09/2018 17:00 - 20:00 חן 31, כיכר העיר
חיפה רועי דלאל
שירה וגיטרה
07/09/2018 11:00 - 14:00 נווה שאנן, רחוב טרומפלדור
דימונה תומר הראל
תופים וכלי הקשה
07/09/2018 11:00 - 14:00 מרכז מסחרי
תמר עוז עובדיה
קלידים, חלילים, זורנה, דהולה
13/09/2018 20:00 - 23:00 חוף ציבורי- מתחם המלונות עין בוקק, ים המלח
קרית גת אריאל נחום
קלרינט, חליל צד
13/09/2018 17:30 - 20:30 רחבת הכניסה לבניין לב העיר / מרכז
חיפה אליק קורפו
סמפלר אקאי פרופשונל Akai MPC LIVE, תוכנות להופעה כמו מאשין, לאונצפאד ושירה מדוברת
14/09/2018 11:00 - 14:00 נווה שאנן, רחוב טרומפלדור
דימונה לאוניד דצלמן
פסנתר חשמלי
14/09/2018 11:00 - 14:00 מרכז מסחרי
פרדס חנה כרכור רועי דלאל
שיר וגגיטרה
17/09/2018 20:30 - 23:30 השוק הישן
ג'וליסירין סוויד
בנג'ו
20/09/2018​18:00 - 21:00 רחבת המתנ"ס
אור עקיבא אייל רגיניאנו
גיטרות, פסנתר, קונטרבס, מפוחית, שירה ולופר.
20/09/2018 19:00 - 22:00 הנשיא 80, רחבת היכל התרבות
תמר גל חבר
עוד
20/09/2018 20:00 - 23:00 חוף ציבורי- מתחם המלונות עין בוקק, ים המלח
ערד יפעת ישראל
גיטרה
20/09/2018 17:00 - 20:00 חן 31, כיכר העיר
קרית גת יורם ארנון
עוד
20/09/2018 17:30 - 20:30 רחבת הכניסה לבניין לב העיר/מרכז
בית שאן אורי אלוני
פסנתר, קלידים
25/09/2018 16:00 - 19:00 פארק האקליפטוס
עכו עמית גולדברג
גיטרה קלאסית + שימוש במכשירים ניידים חיצוניים
25/09/2018 18:00 - 21:00 רחבי העיר העתיקה רחוב ויצמן 1, הטיילת הדרומית החדשה
נתניה אלכס ברשדסקי
גיטרה בס
25/09/2018 17:00 - 20:00 מיקום יוחלט בהמשך
נתניה בן אילון
כלי הקשה ותופים אפריקאיים
25/09/2018 17:00 - 20:00 מיקום יוחלט בהמשך
רמלה מרינה טושיץ
עוד וקאנון
25/09/2018 16:00 - 19:00 מתחם המגדל הלבן
פקיעין איתמר מתי סטריאר
גיטרה
25/09/2018 15:00 - 18:00 כיכר המעיין
פקיעין אייל רגיניאנו
גיטרות, פסנתר, קונטרבס, מפוחית, שירה ולופר.
25/09/2018 12:00 - 15:00 כיכר המעיין
טבריה​מרים רפפרוט,
כינור​
25/09/2018​19:00 - 22:00​טיילת טבריה​
בית דגן​עומרי גרינשפן,
פאנטם​
25/09/2018​17:00 - 20:00​מרכז קהילתי
רמלה יונתן חזן
סקסופונים
26/09/2018 13:00 - 16:00 מתחם העירייה והספרייה
רמלה מנשה קושנר
קונטרולר סינטיסייזר apc mini
26/09/2018 15:00 - 18:00 מתחם המגדל הלבן
קרית ביאליק אליק קורפו
סמפלר אקאי פרופשונל Akai MPC LIVE, תוכנות להופעה כמו מאשין, לאונצפאד ושירה מדוברת
26/09/2018 17:30 - 20:30 מרכז סביניה
עכו נדב גל
גיטרה, מפוחית וטמבורין
26/09/2018 18:00 - 21:00 רחבי העיר העתיקה רחוב ויצמן 1, הטיילת הדרומית החדשה
נתניה עידו עקוב
אקורדאון
26/09/2018 17:00 - 20:00 מיקום יוחלט בהמשך
נתניה נועם דיין
קמנצ'ה (כלי קשת עתיק מהמזרח)
26/09/2018 17:00 - 20:00 מיקום יוחלט בהמשך
כרמיאל נועם אקוטונס
גיטרה, מלודיקה
26/09/2018 18:00 - 21:00 שדרה קק"ל 99
כרמיאל נמרוד נול
כינור
26/09/2018 21:00 - 24:00 מתחם ה"עירה"
שפיר דינה קיטרוסקי
קלידים
26/09/2018 16:00 - 19:00 מרכז שפירא
שפיר גרמן רייטרמן
גיטרה
26/09/2018 16:00 - 19:00 עין צורים -אולם ספורט
שפיר כנען שבתאי
גיטרה אקוסטית
26/09/2018 16:00 - 19:00 אבן שמואל
שלומי גד זרביב,
גיטרה, תופים ושירה
26/09/2018 19:00 - 22:00 הסוכה הקהילתית
ירוחם גלעד לב,
מערכת תופים ליצנית
26/09/2018 18:00 - 21:00 בימת הפיאצה
שפיר עמוס נמרוד אהרונסון
בנסורי (חליל במבוק הודי)
26/09/2018 16:00 - 19:00 מרכז שפירא
פקיעין מור ספורטה
גיטרה ושירה
26/09/2018 12:00 - 15:00 כיכר המעיין
טבריה​רן גרסון,
דילרובה , דידג'רידו, חלילים, גיטרות​
26/09/2018​19:00 - 22:00 ​טיילת טבריה
רמלה הדר יעקב
גיטרה
27/09/2018 12:30 - 15:30 מתחם המגדל הלבן
בית שאן נפתלי להב
גיטרה קלאסית
27/09/2018 16:00 - 19:00 פארק האקליפטוס
ג'וליס נועם יהוד
גיטרה
27/09/2018 19:00 - 22:00 רחבת המתנ"ס
תמר תום קליין
צ'לו
27/09/2018 20:00 - 23:00 חוף ציבורי- מתחם המלונות עין בוקק, ים המלח
עכו שירי גולן
שירה, גיטרה וקלידים
27/09/2018 18:00 - 21:00 רחבי העיר העתיקה רחוב ויצמן 1, הטיילת הדרומית החדשה
עכו איתי רזניק
קסילופון אפריקאי, תוף דג'מבה, קחון, שייקרים
27/09/2018 18:00 - 21:00 רחבי העיר העתיקה רחוב ויצמן 1, הטיילת הדרומית החדשה
ירוחם קילי הלפרין
גיטרה ופסנתר
27/09/2018 18:00 - 21:00 בימת הפיאצה
כרמיאל יעל דגון
מנדולינה חשמלית
27/09/2018 18:00 - 21:00 מתחם ה"עירה"
כרמיאל עטרה סרסיק
סקסופון ובגלמה
27/09/2018 21:00 - 24:00 שדרה קק"ל 99
שלומי אלכס ברשדסקי
גיטרה בס
27/09/2018 19:00 - 22:00 מדשאות הנוער
פתח תקווה יוסי חזות,
פסנתר
27/09/2018 18:30 - 21:30 היכל התרבות
קרית גת רעי כורכוס
עוד, גיטרה ולירה כרתית
27/09/2018 17:30 - 20:30 רחבת הכניסה לבניין לב העיר/מרכז
טבריה​מור ספורטה,
גיטרה ושירה​
27/09/2018​19:00 - 22:00​ טיילת טבריה
חיפה לילי-אן בצלאל
נאיי ערבי, נאיי תורכי, בנסורי הודי, חליל צד
28/09/2018 11:00 - 14:00 נווה שאנן, רחוב טרומפלדור
ירוחם יפעת ישראל
גיטרה
28/09/2018 11:00 - 14:00 מרכז מסחרי
פקיעין דני דורצין
גיטרה, מפוחית, תופים ושירה
28/09/2018 12:00 - 15:00 ככר המעיין
שם הרשות שם המופע תאריך  שעה מיקום
אילת משה מתי גור
ויולה
02/10/2018 18:00 -  21:00 טיילת 
עמק הירדן מישל שגראוי
גיטרה חשמלית
02/10/2018 17:00 -  20:00 צומת צמח, בית גבריאל
קרית ארבע שילה ביטון
כינור, עוד, גיטרה, לופר ושירה
02/10/2018 16:00 -  19:00 אלדד 1, מרחב הקהילתי סולם
קרית ביאליק עזר בן
גיטרה (חשמלית וקלאסית)
03/10/2018 17:30 -  20:30 פארק אריאל שרון
אלקנה​יוני שלזינגר,
גיטרה​
04/10/2018​15:00 - 18:00​יפורסם בהמשך
קרית גת בועז גלילי
לירה, קמנצ'ה, לופר, גיטרה
04/10/2018 17:30 -  20:30 רחבת הכניסה לבניין לב העיר/מרכז
ערד עדי זילברברג
חליליות אלקטרוניקה וכלים נוספים
04/10/2018 17:00 -  20:00 חן 31, כיכר העיר
מג'דל שמס גל דוידסון
גיטרה
04/10/2018 19:00 -  22:00 גן הציבורי
שלומי​איתי רזניק,
קסילופון אפריקאי, תוף דג'מבה, קחון, שייקרים​
04/10/2018​19:00 - 22:00​יפורסם בהמשך​
שלומי​אלכס ברשדסקי, גיטרה בס​04/10/2018​16:00 - 19:00 ​יפורסם בהמשך
אור עקיבא לילי-אן בצלאל
נאיי ערבי, נאיי תורכי, בנסורי הודי, חליל צד
04/10/2018 19:00 -  22:00 הנשיא 80, רחבת היכל התרבות
ג'וליס עמוס נמרוד אהרונסון
בנסורי (חליל במבוק הודי)
04/10/2018 19:00 -  22:00 רחבת המתנ"ס
פתח תקווה עידו עקוב,
אקורדאון
04/10/2018 21:00 -  18:00 היכל התרבות
רמת הנגב דניאל אילי
גיטרה
05/10/2018 11:00 -  14:00 פאב 40, טללים
פרדס חנה כרכור רן גרסון
דילרובה , דידג'רידו, חלילים, גיטרות
05/10/2018 15:00 -  12:00 השוק הישן
אילת יוני שרון
כלי הקשה
08/10/2018 19:00 -  22:00 טיילת
עמק הירדן שירי גולן
שירה, גיטרה וקלידים
09/10/2018 17:00 -  20:00 צומת צמח, בית גבריאל
פתח תקווה טל בביצקי
פסנתר
09/10/2018 17:00 -  20:00 היכל התרבות
קריית ביאליק מרינה טושיץ
עוד או קאנון
10/10/2018 17:30 -  20:30 חצר חטיבת דפנה
פרדס חנה כרכור ג'ודי ענתבי
גיטרה ולופר
10/10/2018 23:30 -  20:30 השוק הישן
אילת​נמרוד נול, כינור​10/10/2018​16:00 -  19:00​טיילת
אור עקיבא ירין סוויד
בנג'ו
11/10/2018 19:00 -  22:00 הנשיא 80, רחבת היכל התרבות
מג'דל שמס בני דוגבס
סיטאר
11/10/2018 19:00 -  22:00 גן הציבורי
ערד עמית גולדברג
גיטרה קלאסית + שימוש במכשירים ניידים חיצוניים 
11/10/2018 17:00 -  20:00 חן 31, כיכר העיר
רמת הנגב ניצן חן-רזאל
כינור, לופר, שריקה, שירה
12/10/2018 11:00 -  14:00 פאב ,40 טללים
עמק הירדן איתמר מתי סטריאר
גיטרה
16/10/2018 17:00 -  20:00 צומת צמח, בית גבריאל
מג'דל שמס נועם דיין
קמנצ'ה (כלי קשת עתיק מהמזרח)
18/10/2018 19:00 -  22:00 גן הציבורי
פרדס חנה כרכורעידו סגל
כינור,כלי הקשה,סאז,הנסה וינה, פדל לופר
18/10/201823:30 -  20:30השוק הישן
רמת הנגב תומר כהן
תופים וכלי הקשה
19/10/2018 11:00 -  14:00 פאב 40, טללים
עמק הירדן שילה ביטון
כינור, עוד, גיטרה, לופר ושירה
23/10/2018 17:00 -  20:00 צומת צמח, בית גבריאל
אילת גלעד לב
מערכת תופים ליצנית
24/10/2018 18:00 -  21:00 טיילת
מג'דל שמס עמוס נמרוד אהרונסון
בנסורי (חליל במבוק הודי)
25/10/2018 19:00 -  22:00 גן הציבורי
רמת הנגב אורי אלוני
פסנתר, קלידים
26/10/2018 11:00 -  14:00 פאב 40, טללים