פרסי אמנויות ומדעים

פרסי מפעל הפיס לאמנויות ולמדעים ע"ש לנדאו

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​מפעל הפיס פועל לקידום התרבות, האמנות והמדע בין היתר באמצעות הענקת פרסים לאמנים ומדענים אשר הגיעו להישגים משמעותיים בתחומם בעת האחרונה, ותרמו לקידום תחום פעילותם בישראל.

פרס מפעל הפיס לאמנויות ולמדעים ע"ש לנדאו עומד על סך 150,000 ₪ לכל אמן ומדען.

 

הנכם מוזמנים להגיש מועמדויות לפרסי מפעל הפיס לאמנויות ולמדעים ע"ש לנדאו,

בתחום האמנויות:

 • תיאטרון : עיצוב תיאטרון - תפאורה, תאורה, תלבושות, בובות, אביזרים וכד'

 • מוסיקה : מוסיקה אלקטרונית

 • אמנות חזותית : פיסול / מיצב

 • קולנוע : יוצרים בקולנוע עלילתי ו/או דוקומנטרי


בתחום המדעים:

 • חקר בינה מלאכותית

 • מדעי ההתמכרויות

 • חקר האקולוגיה

 • חקר המזרח התיכון


(הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד)

 

אופן הגשת מועמדות ולוחות הזמנים :

 

 1. רשאי להציע מועמדות כל אדם, לרבות המועמד עצמו, או כל גוף, לרבות: מוסדות תרבות, משרדי אמרגנות, הוצאות לאור, אמנים, מוסדות להשכלה גבוהה, מכוני מחקר, בתי חולים, גופים ממלכתיים וכיו"ב.

 2. לפני הגשת המועמדות, יש לקרוא בעיון את תנאי הסף והתקנון ולוודא עמידה בכל תנאי הסף המפורטים.

 3. הגשת מועמדות תחל אך ורק ע"י מילוי טופס מקוון, לרבות הצרופות המפורטות בטופס.

 4.  מועד אחרון להגשת מועמדות :
  בתחום האמנויות : יום שני, 13.5.19 ח' באייר תשע"ט בשעה 23:59
  בתחום המדעים  : יום שני, 20.5.19, טו' באייר תשע"ט בשעה 23:59 

 

הגשת המועמדות לשנת 2019 הסתיימה, תודה ובהצלחה לכל המועמדים!

 

תנאי סף

a0292c3a-cd67-470c-804a-2261c4478694

תקנון הפרס

689404ab-f665-4b51-8fa3-5d75a057f89c

צילומים מטקס פרס לנדאו לשנת 2018

7f0fd2e9-5d2d-4247-8bb1-d623cb7c2bdc

Web part id : a0292c3a-cd67-470c-804a-2261c4478694

Web part id : 689404ab-f665-4b51-8fa3-5d75a057f89c

Web part id : 7f0fd2e9-5d2d-4247-8bb1-d623cb7c2bdc

הצעת מועמדות תוגש רק לגבי מועמד העומד בכל התנאים הבאים במצטבר:

 1. המועמד הינו אזרח ישראלי, אשר מרכז פעילותו האמנותית או המדעית בישראל.

 2. במקרה שמגיש הבקשה אינו המועמד – ניתנה הסכמת המועמד להגשת הצעת המועמדות בשמו.

 3. במועד ביצוע הליך השיפוט וההחלטה על הזוכה, המועמד הינו בין החיים.

 4. במועד הגשת המועמדות, המועמד לא זכה באף אחד מהפרסים הבאים, בקטגוריה בה הוא מוגש לפרס לנדאו: פרס לנדאו, פרס ישראל, פרס נובל, פרס וולף, פרס א.מ.ת, פרס ע"ש דן דויד, פרס לסקר.

        
התחום​ שם הזוכה​ ועדת השיפוט​ נימוקי השופטים
חקר החינוך​ פרופ' איתמר גתי האוניברסיטה העברית בירושלים

פרופ' מירי שרף
פרופ' תמי רונן רוזנבאום
פרופ' טלי היימן

חוקר פורה ויצירתי ומנהיג מוביל מוכר בארץ ובעולם בתחום ייעוץ קריירה למתבגרים ובוגרים צעירים,  המשלב בעבודתו תאוריה, מחקר ויישום. מחקריו הרבים התמקדו בצעירים מתרבויות שונות ובשלבים התפתחותיים שונים ופורסמו בכתבי עת מובילים בתחום הייעוץ והקריירה. פרופ' גתי פרסם 125 מאמרים ו-16 פרקים המצוטטים באופן נרחב על ידי חוקרים מרחבי העולם. הכשיר דורות של חוקרים ויועצים חינוכיים לתהליכי ייעוץ מבוססי מחקר וזכה במספר מרשים של מענקי מחקר רבים כולל  10 מענקים של הקרן הלאומית למדע  ו-5 מענקים של המדען הראשי במשרד החינוך.
לתרומתו המחקרית של פרופ' גתי יישומים לחיי היום-יום - פיתח אתר אינטרנטי שנעשה בו שימוש נרחב ומסייע לצעירים בקבלת החלטות. הכלים שפיתח תורגמו לשפות רבות ומאפשרים איתור המקורות לקשיים בבחירת קריירה/לימודים ובדיקת אופן ההתמודדות עימם. הכלים  מאפשרים גם איתור סטודנטים בסיכון לנשירה לפני תחילת לימודיהם ופיתוח התערבות ממוקדת להעצמתם כדי לצמצם  את היקף הנשירה.
פרופ' גתי זכה בפרסים רבים כולל פרס מאגודת הפסיכולוגים האמריקאית ובפרס קיי לחדשנות שמבטאים את ההכרה בישראל ובעולם בחדשנותו ובעשייתו הפורה.

חקר האימונולוגיה​

פרופ' ערן אלינב
מכון וייצמן למדע

פרופ' מירה ברדה סעד
פרופ' איתי בנהר
פרופ' דן פאר​

מדען פורץ דרך אשר תוך שנים בודדות הטביע חותם על תחום האימונולוגיה בארץ ובעולם. מחקרו של פרופ׳ ערן אלינב מתמקד ביחסי הגומלין שבין החיידקים המאכלסים את מערכת העיכול  (המיקרוביום) לבין מארחם. פרופ׳ אלינב הינו בעל מוניטין בינלאומי בתחום זה, כפי  שניכר במספר ואיכות הפרסומים המדעיים שלו שהתפרסמו בכתבי העת היוקרתיים ביותר. פרופ׳ אלינב וקבוצתו דיווחו בשנים האחרונות על קיומם של קשרים הדוקים בין הרכב ותזמון התזונה האנושית להרכב ותפקוד חיידקי המעי וההקשר בין אלה לתפקוד מערכת החיסון המולדת . מאמריו שזכו להכרה בינלאומית, מציגים את הקשר בין המיקרוביום ושינויים בו לבין מצבי דלקת. במחקריו, גילה פרופ׳ אלינב בין היתר, שתוספי מזון שונים כמו ממתיקים מלאכותיים ואחרים, יכולים לגרום בחלק מהאנשים (בתלות בהרכב החיידקים שלהם) לנטייה להפרעות במאזן הסוכר. בנוסף הוא גילה שהפרעות במעגלי עירות ושינה גורמות לשנויים משמעותיים בחיידקי המעי, שמביאים לנטייה להשמנה וסיבוכיה באוכלוסיות גדולות הסובלות מהפרעות שינה כרוניות כמו עובדי משמרות. המחקר הבסיסי ופורץ הדרך כבר מיושם במספר גישות כולל תזונה מותאמת אישית והשפעתו על מניעה וטיפול במחלות שונות עשוי להשפיע על בריאותם של מיליארדי אנשים בעולם ובארץ. ​

חקר הזואולוגיה​פרופ' יורם יום טוב אוניברסיטת תל אביבד"ר פרידה בן עמי
פרופ' עמוס בוסקילה
פרופ' גיא בלוך​​

פרופסור יורם יום טוב הינו זואולוג רב תחומי, מחנך ומנהיג בפעילות ציבורית לשמירת טבע. מחקריו משלבים עבודת שדה, מעבדה ושימוש מושכל באוספים זואולוגיים ובמידע הרב הגלום בהם. נושאי המחקר הרבים והמגוונים של פרופ' יום טוב מהווים דוגמא ומופת למחקר הזואולוגי בארץ. הם הקיפו יריעה רחבה של נושאים דוגמת יחסים בין בעלי חיים וסביבתם, נדידת עופות, רבייה, טפילות בין - מינית ותוך -מינית בעופות, גורמים המשפיעים על גודל גוף, יחסי צמחים ובעלי חיים, אקולוגיה התנהגותית, מאקרו - אקולוגיה, זואוגיאוגרפיה, ביולוגיה של מינים ארץ ישראליים, וחקלאות ושמירת טבע. מחקריו של פרופ' יום טוב תרמו משמעותית להכרה בחשיבות חקר הזואולוגיה ושמירת הטבע בישראל. עבודותיו המדעיות פורסמו בבמות מכובדות והיתה להן השפעה רבה גם בארץ וגם בקהילה המדעית הבינלאומית. פרופ' יום טוב תרם רבות להוראת הזואולוגיה ע"י חשיפת דורות רבים של תלמידים להכרת עולם החי וליופי הרב של תחום מדעי זה והוא ממשיך ללמד עד היום, שנים רבות אחרי פרישתו לגמלאות. הוא הדריך ושימש השראה לעשרות תלמידי מחקר לתארים מתקדמים אשר המשיכו את דרכו והגיעו לעמדות בכירות במחקר ושמירת טבע באקדמיה, ברשות הטבע והגנים ובחברה להגנת הטבע. לפרופ' יום טוב היה גם חשוב לחשוף קהלים רחבים למחקר מדעי הנצבר בין כותלי האוניברסיטה ע"י כתיבת ספרים בעברית. פרסומים אלה מעבירים בשפה השווה לכל נפש את העקרונות המדעיים שהובילו אותו במחקריו. במקביל לפעילותו האקדמית הענפה, פרופ' יום טוב תרם רבות לחינוך וקידום שמירת הטבע והגנה על מערכות אקולוגיות בארץ והוא פעיל מאוד בהובלת מאבקים בנושאים אלה.
על הראשוניות , העושר והעומק המדעי של מחקריו של פרופ' יום - טוב בתחומי הזואולוגיה השונים , העמדת דור המשך של מדענים , ועל השילוב המיוחד בין תרומתו למדע ותרומתו לחברה ולסביבה בארץ ישראל, אנו מעניקים לו את פרס מפעל הפיס למדעים

ע "ש לנדאו.​

 קיימות​

פרופ' אופירה אילון
אוניברסיטת חיפה

פרופ' גדי קפלוטו
פרופ' מוטי שכטר
פרופ' גיורא שביב

תחום הקיימות הוא תחום קרדינאלי לקיומנו המתמשך על פני כדור הארץ.
התחום מורכב ממגוון עצום של דיסציפלינות שכל תרומה בהם מוסיפה נדבך לביסוס קיומנו וקיום הדורות הבאים.
לפיכך, הועדה בחנה את מגוון התרומות של כל מועמד על פני טווח הנושאים הקשורים לקיימות ומצאה שהמועמד הנבחר תרם תרומות משמעותיות על פני סקלת נושאים רחבה לנושאים שקשורים בארץ ולנושאים שקשורים בבעיות כלל עולמיות.
לאחר שיקול דעת שכולל מכתבי המלצה ובחינת התרומה לתחום הקיימות בישראל ולתחום הקיימות בעולם בכל, הגיעה הועדה להחלטה להעניק את פרס לנדאו למדעים בתחום הקיימות לפרופ' אופירה איילון.

התחום​שם הזוכה​ועדת השיפוט​נימוקי השופטים
מוזיקה​רמי פורטיסישראל ברייט
יוסף ברדנשווילי
רוני ורטהיימר

רמי פורטיס הוא יוצר רוק ישראלי יחיד במינו אשר מירכתי הבמה עשה דרך אמנותית מלאה ביושרה, אומץ וחיפוש אל מרכז הסצנה המוזיקלית בישראל.
אישיותו הבימתית לצד הטקסטים שיצר והשירים שהלחין היו תמיד משב רוח פורץ גבולות ומלא השראה ליוצרים וזמרים צעירים בארץ ולכל חובבי המוזיקה באשר הם. 
פעילותו המוזיקלית משתרעת על פני שנים רבות ומלאה בשיתופי פעולה יצירתיים שהותירו את חותמם.  גם בימים אלה פורטיס יוצר, מקליט ומופיע בקביעות ובאותה עוצמה ואינטנסיביות כמו תמיד .
רמי פורטיס הוא אולי אינו המועמד הקלאסי התפור למידותיהן של וועדות פרס שונות , ובהתחשב בעובדה שעד כה לא זכה בפרס כלשהו ממלכתי או ציבורי, אנו רואים לנו  לזכות מיוחדת להעניק לו את פרס לנדאו לשנת 2018.

שירה​אפרת מישורי

שירה סתיו
יעל שנקר
יעקב ביטון

אפרת מישורי היא היוצרת המובהקת והמשוכללת בספרות העברית מתחילת שנות התשעים.
חלוצת המשחקיות והחדשנות – כל מבנה וצורה מהות וממד נחקרו ונכתבו בשיריה עד תום  בחוכמה וידע נרחבים, בזיקה בלשנית וארוס קדוש וחמור לצד פן ליצני ומתריס.
יצירתה נטועה בחקר הספרות והשפה על כל היבטיה - מן הווקאליות  והממד הפסיכופיזי ועד הפילוסופיה של הלשון בתחומי המשמעות  וההוראה.
ראוי להתעכב על הגיוון והחדשנות ביצירה רבת שנים -  מאמץ החקירה המתמדת  והכוח ליצור ולהתעורר מול הכתוב והנכתב – על כל הנאמר ובחסד כוחות נפש וחדווה השמורים לנעורים אנו שמחים להעניק לאפרת מישורי את פרס לנדאו לשירה עברית.

אמנות חזותית​גיא בן נר

שאול סתר
דלית מתתיהו
אלן גינתון

גיא בן-נר הוא מראשוני אמני הווידיאו המובהקים באמנות הישראלית ומהראשיים שבהם. החל משנות ה-90 ובמשך יותר מעשרים שנה הוא יצר שורה של עבודות וידיאו ששואלות מהי סוג העבודה הנדרשת על מנת להעמיד עבודת וידיאו, מהם האמצעים הדרושים לה, מהו האתר שבו היא יכולה להיערך ומיהן הדמויות שיכולות לאכלס אותה, איזה סוגים של היפעלויות גופניות היא מסוגלת להכיל ומהם התהליכים המחשבתיים שבבסיסה. רבות מעבודותיו של בן-נר מציבות את האמן בתוך משק הבית שלו ובוחנות את חיי המשפחה של האמן ואת חיי האמנות של בעל המשפחה (״קריוקי״, ״ללא כותרת (מערוך)״). אחרות מתייחסות למיתוסים תרבותיים (״האי של ברקלי״, ״מובי דיק״) תוך שהן מותחות את עבודת התרבות עד לקצה של בדידות או פראיות. אלה עבודות חכמות, מבריקות, מצחיקות, פשוטות לכאורה - רובן נשענות על מחווה אחת, מרוכזת ודחוסה, שמבוצעת עד תומה. הן רוויות בהיסטוריה של הקולנוע (למשל ב״ילד פרא״, או בעבודתו האחרונה לפי שעה, ״אמני ההימלטות״), אבל אינן נענות לספקטקולריות הקולנועית. הן מציבות את הווידיאו כמדיום אינטימי והגותי שבמרכזו גוף והמרחב הסובב אותו ותנועתו היא רפלקסיה עצמית, קהילתית ופוליטית.​

קולנוע​אורי ברבשרונית ויס-ברקוביץ
טלי שמש
ניר ברגמן

אורי ברבש הוא מבכירי הקולנוענים שלנו. יוצר פורה של סרטים עלילתיים ודוקומנטריים, דרמות וסדרות טלוויזיה, שסימנו אבני דרך בתרבות הישראלית: מאחורי הסורגים, גבי בן יקר, טירונות, משפט קסטנר, אחד משלנו, ועוד יצירות רבות ומפוארות הנוגעות בליבַּת הישראליות.
בסרטיו הוא משלב יכולת וירטואוזית לספר סיפור מתוך רגישות חברתית עמוקה, עוסק באומץ ב"אחר" ובַנִשכָּח, בעודו ממשיך לרענֵן וּלפַתח בעקביות את סגנונו הקולנועי.
אורי השמיע את קולן של אוכלוסיות מוּדָרות הרבה לפני שהסיפור שלהן הפך לצו האופנה. גיבוריו ניצבים תמיד בפני דילמות מוסריות, אישיות ופוליטיות, בְּתוך מציאות שאינה מובנת מאליה, וממחישים לנו שוב כי הלוקאלי הוא בסופו של דבר אוניברסלי.
דווקא בתקופה זו, כשהקולנוע הפוליטי-החברתי מותקף מכל עבר, אנו רואים לנכון לעודד יוצר מחונן להמשיך ולברוא את סיפוריו המרגשים על פניה המורכבות של החברה הישראלית.
הודות לתרומתו התרבותית, עשייתו הקולנועית העַשירה והישגיו המשמעותיים, אנו שמחים להעניק לבמאי אורי ברבש את פרס לנדאו. ​

 

 

טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=587טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=588טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=608טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=589טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=590טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=591טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=593טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=594טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=595טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=596טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=597טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=598טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=599טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=600טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=601טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=602טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=603טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=604טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=605טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=606טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=607טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=609טקס פרס לנדאו לשנת 2018
טקס פרס לנדאו לשנת 2018https://culture.pais.co.il/Lists/Pais_ImagesGallery/DispForm.aspx?ID=610טקס פרס לנדאו לשנת 2018

            ​             ​
גב' דולין מלניק​מנהלת הקרן​
גב' גבי אלדור מנהלת אמנותית שותפה של התיאטרון הערבי-עברי ביפו
מר יוסי בר מוחא מנכ"ל אגודת העיתונאים
מר אריה זייף יזם, כלכלן
פרופ' מלכה מרגלית ביה"ס לחינוך, אונ' תל אביב
מר גרשון סתיונציג ציבור, יו"ר הועד המנהל של מרכז מורשת רבין
מר גדעון פזעו"ד, מנכ"ל לשעבר קרן התרבות אמריקה ישראל, יועץ אמנותי לגופים שונים
גב' עדנה פיינרו קולנוע, עורכת כתב העת "סינמטק"
גב' נאוה פסטרנק עורכת מוסיקה, רשות השידור – קול ישראל
פרופ' אליאורה רון  הפקולטה למדעי החיים, אונ' תל אביב
פרופ' גיורא שביב הפקולטה לפיזיקה, טכניון
פרופ' אילן שול   האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
ועדת ביקורת
נעמי שחר אשת חינוך ומנהלת בית ספר תיכון בעבר
זלמן סופר מנהל נציג בנק והשקעות

 


קרן מפעל הפיס ע"ש מיכאל לנדאו נוסדה בשנת 1970 והיא פועלת לקידום האמנויות, המדעים והמחקר.

הקרן קרויה על שמו של ד"ר מיכאל לנדאו  שהיה משנה לממונה על הכנסות המדינה ובשנת 1951 מונה מטעם משרד האוצר לעמוד בראש מפעל הפיס, תפקיד בו כיהן במשך עשרים שנה, במהלכן קבע את יעדיו ומגמותיו של מפעל הפיס ועיצב את דרכי פעולתו. 
לנדאו (1976-1895) יליד רומניה , למד משפטים ושימש עורך דין ופעיל ציוני בעיר קישינייב, שם ייסד וערך במשך שנים את "אונזערע צייט "("זמננו") - היומון הציוני היחיד ביידיש שיצא לאור ברומניה. הוא נבחר מטעם המפלגה היהודית מספר פעמים כציר לפרלמנט הרומני בבוקרשט. 

בשנת 1935 עלה עם משפחתו לארץ ישראל, וגם כאן עסק בענייני ציבור: בימי מלחמת העולם השנייה ובשנים האחרונות של המנדט הבריטי ניהל את כופר היישוב ואת מגבית ההתגייסות - הגופים הפיננסיים שפעלו למימון פעילותה של תנועת "ההגנה".

​זוכי פרס לנדאו לאמנויות ולמדעים לאורך השנים

 

 

אפרת מישוריhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/efrat_mishori.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/efrat_mishori.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}אפרת מישורי
גיא בן נרhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/guy_ben_ner.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/guy_ben_ner.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}גיא בן נר
אורי ברבשhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/uri_barabash.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/uri_barabash.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}אורי ברבש
רמי פורטיסhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/rami_fortis.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/rami_fortis.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}רמי פורטיס
קבוצת תיאטרון רות קנרhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/kaner.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/kaner.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}קבוצת תיאטרון רות קנר
משה זורמןhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/moshe_z.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/moshe_z.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}משה זורמן
שלומי אלקבץhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/alkabetz.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/alkabetz.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}שלומי אלקבץ
מאיה ז"קhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/maya_zak.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/maya_zak.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}מאיה ז"ק
יעקב ביטון-פדידהhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/biton-fadida.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/biton-fadida.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}יעקב ביטון-פדידה
דורי פרנסhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/dori_parnas.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/dori_parnas.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}דורי פרנס

 

 

פרופ' איתמר גתיhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/itamar_gati.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/itamar_gati.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' איתמר גתי
פרופ' ערן אלינבhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/eran_elinav.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/eran_elinav.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' ערן אלינב
פרופ' אופירה אילוןhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/ofira_ayalon.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/ofira_ayalon.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' אופירה אילון
פרופ' יורם יום טובhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/yoram_yom_tov.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/yoram_yom_tov.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' יורם יום טוב
פרופ' מנחם מאוטנרhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/mauntner.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/mauntner.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' מנחם מאוטנר
פרופ' מרטין קופייקhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/martin.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/martin.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' מרטין קופייק
​ פרופ' ונדי סנדלרhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/wendi_sendler.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/wendi_sendler.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}​ פרופ' ונדי סנדלר
פרופ' אירית שגיאhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/irit_sagi.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/irit_sagi.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' אירית שגיא
פרופ' סמדר כהןhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/smadar-cohen.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/smadar-cohen.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' סמדר כהן
פרופ' אבי לויhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/avi_levi.aspxhttps://culture.pais.co.il/Landau/Pages/avi_levi.aspx{0a1d48f9-0bda-44b9-bd06-da9d176d0086}פרופ' אבי לוי

תקציר טקס פרס לנדאו 2018

​   פסל חדש לפרסי מפעל הפיס 
ע"ש לנדאו

 לחצו למידע נוסף >>